ASTROLOJİ

Göster:
Sırala:

2013 Ruhsal Astroloji Rehberi

2013 Ruhsal Astroloji Rehberi yeni yılda astroloji ile ilgilensin ilgilenmesin tüm okurların kullanabileceği bir ajandadır. Günlük grafiklerle Ay'ın konumun ve üzerimizdeki etkilerini gösteren ve onaylamalar ve meditasyonlarla astrolojik farkındalık kazandıran eğlenceli bir rehber ajandadır... 2013 Ruhsal Astroloji Rehberi'nde Ay'ın ve Güneş'in bulunduğu burca göre her güne özel bir önerme cümlesi sizi bekliyor. 2013 Ruhsal Astroloji Rehberi ajandasındaki 26 meditasyon ve önermeler; Ay'ın o gün konumlandığı burç, üzerimizdeki etkileri ve Ay'ın Yeniay, Dolunay ve incelen ya da genişleyen dönemine göre hazırlandı. 2013 yılında yanınızdan ayırmak istemeyeceğiniz bu ajandanızla göklerle olan ilişkiniz her zaman taze kalacak. Kendinizi astrolojik değişimlere uyumlu kılacak meditasyonlar ve olumlamalar ile her daim kozmik güçlerle olan iletişiminiz ve üzerinizdeki etkileri olumlu ve güçlü olacak. Sayfa Sayısı: 221 Baskı Yılı: 2012 Dili: Türkçe..

9,17TL

2016 Astroloji ve Burçlar Ajandası

Nuray Sayarı'dan 2016'da sürekli yanınızda taşıyacağınız takvimli defter. Sayfa Sayısı: 256 Baskı Yılı: 2015 Dili: Türkçe..

22,22TL

2016 Yılında Burcunuzu Neler Bekliyor? (Yükselen Burç Tablosuyla Birlikte)

2016 yılında yaşamınıza yön vermek istediğiniz her konuda açıp fikir alabileceğiniz, aylara göre düzenlenmiş ve her ayın, iyi ve zayıf enerjili olduğunuz konularının belirlendiği güzel bir yol haritasını elinizde tutuyorsunuz. Yeni bir işe adım atmak istediğinizde, biriyle tanıştığınızda, maddi konularda bir karar almak istediğinizde, yani hayatın her alanında size olasılıkları söyleyecek bir ajandanız var artık. 2016 yılında gezegenlerin burcunuza etkileri sayesinde, o tarihlerde nelere karşı daha temkinli olmalısınız, hangi konularda şanslısınız, hepsini bulabileceğiniz ve her ay açıp yeniden okuyabileceğiniz bu kitap, başucunuzda tüm yıl boyunca size yol gösterici olarak duracaktır. Astroloji, size sadece kapıyı gösterir, o kapıyı açmak ise sizin seçiminizdir... Sayfa Sayısı: 208 Baskı Yılı: 2015 Dili: Türkçe..

14,81TL

2016'da Astroloji ve Burçlar

2016 yılı size neler getiriyor… Aşk hayatınız nasıl ilerleyecek? Sağlığınızda durum ne? Kariyer planlarınız yolunda gidecek mi? Yıl boyunca, burcunuzun size söylediklerini detaylı bir şekilde aktaran Filiz Özkol, burç meraklılarına farklı bakış açısı sağlayacak bilgilerle 2016'nın astroloji kapısını aralıyor. Filiz Özkol, astroloji'ye erken yaşlarda ilgi duymaya başladı. İzmir doğumlu yazar, ilerleyen yıllarda profesyonel olarak çalışmalar sundu. 1990'lı yıllardaki "Astroloji Saati" isimli programıyla sürdürdüğü radyoculuk deneyimini, Yeni Asır ve Sabah gazetelerinde astroloji köşesine taşımış, daha sonra da profesyonel bilgilerini TV üzerinden takipçileri ile paylaşmaya devam etmiştir. Halen, Yeni Asır ve Sabah gazetelerinde astroloji köşe yazarlığı yapmakta ve Sabah TV'de astroloji programını hazırlayıp sunmaktadır. Sayfa Sayısı: 328 Baskı Yılı: 2015 Dili: Türkçe..

18,52TL

2017 Esma-ül Hüsnalı Astroloji Rehberiniz

Her insan Esmâü'l Hüsnâ'nın güzel isimlerinin bir bütünü olarak dünya hayatına gelir. Onların izindeki hayatı sürer; fakat "değerlendirebilme" potansiyeli ölçüsünde harekete geçer. Birey yaratılışı gereği eylemlerinde seçim şansına sahiptir. İyi yada kötü yoktur! İnsan, Esmâü'l Hüsnâ bütünlüğünü her zaman ve her koşulda tecrübe eder. Astrolog Güçlü Metin, burçların gezegensel açılarına uygun olarak 2017 yılının her ayı için esmâ önerileri veriyor. Dolunay, Yeni Ay gibi güçlü günler ve Merkür retrosu, Satürn transiti, Uranüs dönüşümü gibi test edici etkilerin olduğu dönemlerde, astrolojik bilgilerle verilen esmâları arzu ettiğiniz kadar söyleyerek, yaşamınıza pozitif etkileri çekebilirsiniz. Sayfa Sayısı: 332 Baskı Yılı: 2016 Dili: Türkçe..

22,22TL

A'dan Z'ye Astroloji 3. Kitap Cilt: 1 ((Ü-Z))

Evrenimizin içinde yaşamakta olduğumuz boyutunda geçerli olan sistem "hikmet" düzenidir... O'nun el "Hakim" isminin işaret ettiği mana gereğidir ki, olup biten her şeyi biz göremesek, bilemesek dahi "hikmet" esaslarına göre oluşur!... Allah'ın "Hakim" isminin sonucu olarak, yaşadığımız boyutta olup biten herşeyin bir nedeni; ve o nedeni oluşturan bir başka sebebi vardır!... Hiç bir şey nedensiz bir biçimde, havadan oluşmaz!... Her şey Allah'ın kurmuş olduğu sistem ve düzen gereği olarak birbiriyle bağlantılı şekilde meydana gelir; biz bu bağlantıları farkedemesek dahi!... Allah, yarattığı her bir birimi, hangi amaçla yaratmış ise, ona, yaratış amacına göre özellikler takdir etmiş ve o şekilde dünyada ortaya çıkartmıştır!... Sayfa Sayısı: 277 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe..

12,50TL

Açıklamalı Rüya Tabirleri

Rüyalar. Geçmişi hatırlatan, yarından haber veren kişiye özel filmler.Her gece sayısız film, sadece gören için. Sayfa Sayısı: 643 Baskı Yılı: 2004 Dili: Türkçe..

25,00TL

Ailemin Astrolojisi: Annem, Babam ve Ben Orjinal isim: Childhood Rising

Güzel günlerde çocukluğunuz pek aklınıza gelmez. Gerek yoktur. Havalarda uçarsınız, meşgulsünüzdür, sağlığınız yerindedir. Geriye dönüp bakmazsınız bile. Neden bakasınız ki? Ama kötü günlerde içinizde bir volkan fokurdar ve fışkırttığı toz duman tüm ruhunuzu kaplar. Sanki bir anda onuncu kattaki bir pencereden aşağıya düşmeye başladığınızı hissedersiniz ve gözünüzde, sizi bu hisler penceresinden aşağı düşmeye sürüklemiş olması muhtemel, anaokulu yıllarınızda geçen, anne babanız ve kardeşlerinizle olan ilişkilerinizle ilgili birkaç olay canlanmaya başlayabilir. Çocukluğunuz kanalıyla astrolojik bir yolculuğa çıkmak üzeresiniz. Aile yaşamı sorunlar, tuzaklar ve tehlikeli duygusal oyunlarla doludur. Eğer uyanık olur bu oyunların oynandığı gerçeğini idrak ederseniz, belki zaman zaman bunların birkaçını kazanabilirsiniz. Astrolojinin gücü, karakter ve kişiliği –sabaha karşı saat dörtte tavanı seyretmemize neden olan tüm o endişelerimizi ve çatışmalarımızı– saptama konusundaki o esrarengiz..

23,15TL

Akrep - Astroloji Atlası

Burcunuzu belirleyen gruplar,diğer burçlarla ilşkiler,ay,güneş sistemi,gezegenler... Sayfa Sayısı: 84 Baskı Yılı: 2007 Dili: Türkçe..

17,00TL

Akrep - Çıtır Çıtır Astroloji

Sır saklamayı bilen bir Akrep misiniz, yoksa sizi acımasızca eleştirmekten zevk alan sevgiliniz tipik bir Akrep mi? Kontrolü zor bir Akrep burcu çocuğunuz var ve onunla nasıl iletişim kurmanız gerektiğini bilmiyor musunuz, yoksa size devamlı karışan bir Akrep burcu ebeveyniniz mi var? Akrep burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz? Cesur, kararlı ve gözü pek Akrepler için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler? Peki, gizemli ama ateşli Akrep burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı? Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji'de... İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 96 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe..

7,00TL

Altın Tarot Orjinal isim: Golden Tarot of Klimt

Gustav Klimt'in eserleriyle tarot sanatı. Açıklamalarıyla birlikte 78 Tarot kartı. Sayfa Sayısı: 32 Baskı Yılı: 2013 Dili: Türkçe..

37,50TL

Antik Mısır Büyüleri

Elinizdeki kitap, Antik Mısır yerli dinî literatürünün bize kadar ulaşmış olan eserlerini ele alan bir çalışma; büyüye olan inancın, yani büyülü adların, afsunların, cezbetmelerin, formül, resim, sembol ve muskaların gücüne dair itikadın ve doğaüstü sonuçlar elde etmek için güç kelimelerinin telaffuzu eşliğinde yapılan ayin uygulamalarını; Mısır dininin büyük ve önemli bir bölümünü oluşturmaktadır. Antik Mısır Büyüleri, Mısır'daki hanedan öncesi ve tarih öncesi insanların; yeryüzü ve yeraltının, havanın ve gökyüzünün görünen ve görünmeyen sayısız varlıklarla dolu bulunduğuna, bunların, tabiatın eylemlerine uygun olarak insana dost ya da düşman olduklarına ve böylece insanın hayrına veya şerrine doğru yönlendirilebildiğine inandıkları zamanlara kadar dayanır. Bütün bunlara inanmalarına ve inançlarını neredeyse tutkulu bir samimiyetle ifade etmelerine rağmen bu insanlar, kendilerini muska ve tılsımların, sihirli isimlerin ve güç kelimelerinin peşinden koşmaktan asla alıkoyamıyorlardı. ..

32,00TL

Aslan - Astroloji Atlası

Burcunuzu belirleyen gruplar,diğer burçlarla ilşkiler,ay,güneş sistemi,gezegenler... Sayfa Sayısı: 84 Baskı Yılı: 2007 Dili: Türkçe..

17,00TL

Aslan - Çıtır Çıtır Astroloji

Gururlu bir Aslan mısınız, yoksa sevgiliniz içi dışı bir, neşeli bir Aslan mı? Devamlı ilgi bekleyen ama sevgi dolu bir Aslan burcu çocuğunuz mu var, yoksa otoriter bir Aslan burcu ebeveyniniz var ve bazı zamanlar onları anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Aslan burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz? Lükse düşkün Aslanlar için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler? Peki, cüretkâr Aslan burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı? Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji'de... Sayfa Sayısı: 96 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe..

7,00TL

Aslanapa Armağanı

Uzun zamandır Türk sanatı araştırmacıları için "ilk bakılacak kaynak" ünvanını sadece Prof. Dr. Oktay Aslanapa üzerinde taışor. Günler geçtikçe onun bu özelliği hepimiz için daha iyi görülür hale geliyor. 50 yılı aşan meslek hayatı boyunca bir bilim dağı gibi yükselen bu insanın, sade ve gösterişsiz imajı ile olağanüstü yayın birikimi arasındaki soyut mesafe pek çok kişinin aklına sığmayan bir paradoks gibi görünür. Sayfa Sayısı: 303 Baskı Yılı: 1996 Dili: Türkçe..

35,00TL

Astral Kapılar - Görüş Dışı 2

Araştırmacı yazar Renan Seçkin, metafizik - parapsikoloji - mistisizm alanındaki araştırmaları ve deneysel çalışmaları ile okuyucularıyla buluşmaktadır. Kehanetler, haberci rüyalar, manevi boyutlarla ilgili bilgiler, beden dışı deneyimler v.b. yazarın en çok üzerinde durduğu konulardır. Astral Kapılar isimli sekizinci kitabında yazar fizikötesi varlıklar dünyası, rüya kapıları, astral seyahat çeşitleri ve teknikleri üzerinde yoğunlaşmıştır. Kitapta cevabını bulabileceğiniz bazı sorular şunlardır: Rüyalar geleceği gösterir mi? Rüyaların fizikötesine geçiş aracı olduğu doğru mu? Varlıkların gerçek enerji formları görünebilir mi? Enerjimizi nasıl yükseltiriz? Varlıklardan ne şekilde faydalanabiliriz? Cinsel enerjinin rolü ne? Fizikötesi cinsellik yaşanabilir mi? Astral beden nasıl ayrılır? Tehlike sınırı nerededir? Metafizik gelişimde bize yardım edenler kim? Varlıkların bizimle ilgilenme sebebi nedir? Sayfa Sayısı: 176 Baskı Yılı: 2013 Dili: Türkçe..

20,00TL

Astrolog Semavii'den 2014 Yıllık Burç Yorumları

Büyük ilgi gören "Aşk ve İlişkiler Astrolojisi" kitabının yazarı, ünlü Astrolog Sema Kılıç, yani namı diğer Semavii'den 2014 yılının burç yorumları! Astroloji meraklıları için 2014'e dair benzersiz bir kaynak kitap. "Koçlar, temmuz sonrası hayatınıza giren şanslar yüzünüzü güldürecek!" "Boğa'lar leyleği havada görecek!" "İkizler aşk ve iş için fedakârlık yapabilirsiniz!" "Yengeçler, değişen sizden memnun kalacaksınız!" "Aslanlar, yılın ikinci yarısı sizin zamanınız olabilir!" "Başaklara işbirliği kazandıracak!" "Teraziler, 2014 yaz sonrası nihayet istedikleriniz oluyor!" "Akrepler, kendi yolunuzda başarı sizinle!" "Yaylar, yurtdışına gidebilirsiniz!" "Oğlaklar, yeni işler ve yeni görevler sizi bekliyor!" "Kovalar, 2014 sizin aşk yılınız olabilir!" "Balıklar, çabalarınız karşılık buluyor!" Sayfa Sayısı: 128 Baskı Yılı: 2013 Dili: Türkçe..

11,11TL

Astroloji - 2

"Astroloji" nedir?"Astroloji" her astroloji kitabında bulunabilecek bir materyal değildir. Bizler GÜN YAYINCILIK olarak bu kitabı sunarken, bunun farkında olduğumuzdan; kullanılan metod, usul ve sıraya sizler gibi öğrencilerin öğrenme yetisine kavuşabilmeleri için kullanılabilecek en sağlıklı yol olduğuna eminiz. Ama şunu da söylemeden geçemeyeceğiz. "Bir öğrenci için sadece dinlemek ve not almak yeterli değildir." Eğer verilen bilgilerin gerçekten öğrenilmesi ve anlaşılması isteniyorsa bizler siz okuyuculara ödev ve sınama testleriyle kişisel katılım hakkını da sağladığımızı göreceksinizGÜN YAYINCILIK olarak sizlerin "astroloji"yi öğrenebileceği ve yararlanabileceği üstün bir yapıt olarak ASTROLOJİ II'yi sunmaktan kıvanç duyuyoruz. Sayfa Sayısı: 256 Dili: Türkçe..

15,00TL

Astroloji - 3

Piyasada astroloji hakkında pekçok kitap var, fakat sadece March ve McEvers'ın serisi, benzersiz olup, sistematik ve ispatlanmış öğretim metodlarını da okuyucuya sunuyor ve bu öğretim metodu öğrencilerin doğrudan öğrenme işlemine katılmalarını sağlıyor. Horoskop Analizi serisinin III. Cildi, bu serinin I. ve II. ciltlerinde sunulan astrolojik yorumlamaların geliştirilmiş şeklini vererek önceki iki ciltte olan geleneği devam ettirdiği gibi, aynı zamanda da 'hepsini bir araya getirme' işlemini gerçekleştirerek, onları anlamlı bir şekle sokar ve bilgilendirici analizler haline getirir. Sayfa Sayısı: 269 Dili: Türkçe..

15,00TL

Astroloji - Burçlar 2016

2016 savaş enerjisinin hâkim olacağı bir yıl olacak! Satürn yıl boyunca hepimiz için kabule geçmeyi deneyimletirken, Mars savaştıracak ve mücadele ettirecek. Jüpiter her şeyi fazla fazla abartıp büyütürken, bazı şeylerle yüzleşmemize neden olacak. Hiçbir gece yoktur ki sabaha kavuşmasın, hiçbir sabah yoktur ki geceyi kucaklamasın... Bizi önümüzde zor bir yıl bekliyor olsa da ülkemiz ve birlik beraberliğimiz için bütünün hayrına dua edelim. Yolumuz ışık ve aydınlığın yolu olsun. Hepinize mutlu yıllar dileğimle... İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 344 Baskı Yılı: 2015 e-Kitap: Sayfa Sayısı: 217 Baskı Yılı: 2016 Dili: Türkçe..

20,37TL

Astroloji Atlası - Ateş Burçları Gezegenler / Koç, Aslan, Yay

Astroloji Atlası'nın bu cildinde Ateş elementi ele alınarak, Ateş burçlarından Koç, Aslan ve Yaylar'ın bilinmedik yönleri size sunuldu. Okudukça şaşıracak, yönetici gezegenleri Mars, Güneş ve Jüpiter'in uzaklardan size nasıl gülümsediklerine tanık olacaksınız. Acaba geri giden Güneş ve Jüpiter toplumsal olaylarda ne derece etkililer? Yükselen Enerjiyi ve Dışa Dönüklüğü Temsil Eden Ateş, Aynı Zamanda İçimizi Isıtırken Egolarımızın Güçlenmesine, Hatta Aevlenmesine Sebep Olur. Ateş, sıcak ve enerjiktir. Dokununca yakıcıdır, ama yaklaştıkça ısıtır. Deli doludur, yanmaya başladığında olanca özgürlüğü ile her yana savrulur. Çok kısa zamanda etrafa yayılır ve etrafına hakim olur. İşte bu özellikler, Ateş burçlarında doğan kişilere özgü karakteristik özelliklerdir. Onlar sıcakkanlı, delidolu, ama kızdıklarında etrafını yakıp kavuran ve birdenbire sönen ateş gibi, durulan bir yapı sergileyebilirler. Ateş burcundaki kişiler, özgüveni yüksek, otoriter, coşkulu, enerji dolu, yaratıcı, iddialı, c..

28,00TL

Astroloji Atlası - Cep Astroloji Seti (12 Kitap Takım)

12 kitaptan oluşan Cep Astroloji Setiyle tüm burçların bilgilerine bir arada ulaşacaksınız. Arkadaşlıktan aşka, evlilik hayatından çocuklara, burcunuzla ilgili her şey bu kitaplarda... Baskı Yılı: 2011 Dili: Türkçe..

200,00TL

Astroloji Atlası - Hava Burçları Gezegenler / İkizler, Terazi, Kova

Hava grubunun yerinde durmaz, hareketli tipleri İkizler, Teraziler, Kovalar, hava cildinde konuk edildi. Bu burçların insanlarının aslında durgunlaşabildiklerini ve duygusal olabileceklerini öğreneceksiniz. Yönetici gezegenleri Merkür, Venüs ve Uranüs'ün hareketlerinin doğum haritalarında neyi ifade ettiğini keşfedeceksiniz... Deli Esen Rüzgar Dağıtır, Savurur, Sonunda Durularak, Tatlı Bir Ilıklıkla Ruhunuzu Okşayabilir. Rüzgarın Değişkenliğini Taşıyan Hava Burçluların Tavırları da Aynen Böyledir. Hava gruplarının etkisi yoğun olan kişilerde duygusallık ön planda değildir. Çabuk seven ve çabuk bıkan kişilerdir. Romantik bir ilişki yerine mantık ağırlıklı, entelektüel yaklaşımları olan bir ilişki oluşturmaya çabalarlar. Çeşitli düşünceler hakkında konuşup tartışmaktan çok hoşlanırlar. Yeni, etkileyici fikirlere her zaman açıktırlar. Tekdüzelik onlara göre değildir. Yoksa çabuk sıkılırlar. Hava grubundakiler, grup arkadaşlarıyla birlikte olmaktan zevk alırlar, ama duygularını anlatmak ..

28,00TL

Astrolojİ Atlası - Su Burçları Gezegenler / Yengeç, Akrep, Balık

Su grubunun tavırları sürekli değişen insanları Yengeçler, Akrepler ve Balıklar'ı anlattığımız Su cildimizde, pek çok ince ayrıntıya girilerek onların gizli kalmış özelliklerini yansıttık. Her burcun pozitif ve negatif yönlerini görerek, bilmediğiniz pek çok noktadaki terslikleri olumlu hale getirebilecek ipuçları elde edebileceksiniz. Yönetici gezegenleri, Ay, Plüton ve Neptün'ün, doğum haritalarında ne anlamlar taşıdığı belki de sizi şaşırtacak!.. Su, Bir Çağlayana Eşlik Ediyorsa Enerjisi Çok Yüksektir. Bir Göle Dönüştüğünde Duruluğu ve Sakinliği ile Dinlendirebilir. Yağmurla Koşuşturuyorsa Güneşle Anlaşarak, İnanılmaz Bir Gökkuşağına Dönüşebilir. Su Burçlular De Suyun Bu Coşkusuna ve Değişikenliğine Sahiptirler. Su grubu burçlarda doğanların en önemli özellikleri, olaylara yaklaşımlarının son derece duygusal olmasıdır. Duyguların, onlara hayatı dolu dolu yaşamak için verilmiş nimetler olduğunu düşünürler. Çoğu zaman üzüleceklerini bilseler bile aşk ve sevgi için, bir ilişkiye dalm..

28,00TL

Astroloji Atlası - Toprak Burçları Gezegenler

Astroloji Atlası'nın bu cildinde Toprak grubunda BOĞA, BAŞAK, OĞLAK, burcunun bilinmeyen kapıları aralanıyor. Toprak grubunun yönetici gezegenleri VENÜS, MERKÜR, SATÜRN'ün gizemini keşfederken, gökyüzü kültürünün başka bir boyutuna tanık olacaksınız... Sayfa Sayısı: 192 Baskı Yılı: 2000 Dili: Türkçe..

28,00TL

Astroloji ile Doğru Eşi Seç

Ülkemizde astroloji denildiğinde akla gelen ilk isimlerden biri olan astrolog Didem Şarman, Astroloji ile Doğru Eşi Seç'te çiftlerin birbirleriyle olan uyumlarını yıldızların konumlarına, ilişkilerine, açılarına ve evlerine bakarak açıklıyor. Bu kitap sayesinde siz de sinastri, yani eşleşim haritalarını okuyup yorum kabiliyetinizi geliştirerek birbirleri için ideal ve ideal olmayan eş örneklerini anlayabileceksiniz. Kitaptaki örnek yıldız haritaları, ünlü çiftlerin ilişki durumunu analiz ederken size de eşinizle olan uyumunuza bakabilmeniz için yol haritası sunuyor. Yükselen burcunuza göre ilişki ve aşk hayatınız, Ay burcunun önemi, sinastride köşe evlere düşen gezegen ve ışıklar, eşinize hangi meslek uygun, burcunuzun özellikleri… İlişkinizde merak ettiğiniz her şeyin astrolojik açıdan açıklaması Astroloji ile Doğru Eşi Seç'te. Sayfa Sayısı: 256 Baskı Yılı: 2016 Dili: Türkçe..

19,00TL

Astroloji Rehberi 2012 Orjinal isim: Your Astrology Guide 2012

2012'DE SİZİ NE BEKLİYOR? Dünyanın en etkin iki astroloğundan etkileyici 2012 tüyoları… Astroloji alanında en kesin verileri sunan astroloji ekibi size antik bilgeliğin yaşam yolunuzu nasıl değiştireceğini ve gündelik durumlarda nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini gösteriyor. Rick Levine ve Jeff Jawer yalnızca olayları öngörmenin ötesine geçiyorlar-onlar ayrıca gezegen olaylarını ve enerjilerini anlayabilmeniz için "kozmik hava durumu" üzerine rapor sunuyorlar ve bunları yaşamınızı zenginleştirebilmek için nasıl etkin şekilde kullanabileceğinizi öğretiyorlar. Rick ve Jeff 2012 yılına yoğunlaşarak kendi dünyanızda gerçek bir bakış açısı elde etmenize yardımcı olacak, 12 burcun her birinde saklı olarak bulunanlara yakından bakıyorlar-ve kendiniz, sevdikleriniz, dostlarınız ve iş arkadaşlarınız hakkında daha derin bir bilgiye sahip olmanızı sağlıyorlar. Onlar yıl boyunca meydana gelecek olanların izini kaybetmemeniz için kolaylaştırıcı veriler sağlıyorlar. Bu veriler aşağıdakileri içerme..

36,94TL

Astroloji Rehberiniz 2016

"Yıllar önce bir reklam ajansında onunla beraber çalıştık. Enerjisi, kendisi, her şeyi değişikti. Derin olduğundan belki... Derin dedik ya; 2016 senesini de en derinlerinde; kuytularına kadar sizler için analiz etmiş. Kulak verin derim. Okurken duyacağınıza eminim çünkü. Hem kendinizi, hem onu..." Gupse Özay-Oyuncu "Yıldızlarla konuşan bu adam, yolculuğunda sana eşlik eder, ama bununla yetinmez. Kendi yıldız tozu partiküllerinden hazırladığı karışımlarla sana şifalar sunar. 'Yıldız tozu nedir?' diye sormayın. Bu ancak sema sahnesinde bu tozu yutanlarca bilinir. Fakat bu iksirin bir sırrı vardır ki; şunu ne yıldız söyleyebilir ne de yıldızları konuşturan bu adam. Bilen söyleyemez, söyleyen bilmez; ama bilin ki, bir şeyler kesinlikle olur ve olan ancak O'nun izniyledir!" Kubilay Aktaş- Araştırmacı/Yazar "Güçlü'nün bir danışanı olarak atacağım adımlarda onun tavsiyelerini birçok kez uyguladım. Onun önerileri bana her zaman destek oldu. Bu kitabı okuyan herkesin de içindeki huzuru, sevgi..

22,22TL

Astroloji ve Burçlar 2017

2017 taşların yerine oturacağı ve değerlerin yaşam yolumuzda yıl boyunca etkili olacağı bir yıl olacak. Güneş ve Ay tutulmaları Satürn'ün Türkiye haritasında hizmet vermek ve almak konusunda hepimize çok şey öğretecek. Yıl boyunca Jüpiter-Satürn kombinasyonu abartıların zararlarıyla yüzleşmemize neden olup, düzenin ve disiplinin toplum ahlakı için ne büyük önem taşıdığının içselliğini hissettirecek. Gerçek netlik ve kalıcılık nedir? Hangi denizlere yelken açmayı düşünüyoruz? Okyanusta mı küçük denizlerde mi? Bunu net olarak görebileceğiz. 2017'de yaşadığımız her gün "altın çağ" 2018'e hazırlanacağız. Karanlık insanlar kendi karanlığında kararacak, aydınlık insanlar çevreye ışık yayacak. Hiç kimse kimseye kötülük etmez, daima öğretmenlik yapar, tecrübelendirir ve bilgilendirir. Unutmayalım ki yaşadığımız zorluklar daima ödüldür. Geçmişle yaşayanın geleceği olmaz. Güzel bir gelecek düşünüyorsanız 2017'de sözleriniz, kaderiniz, düşünceleriniz; kim neyi istiyor ve nasıl hareket ediyorsa ge..

22,22TL

Astrolojiyle Hayatınızı Değiştirin

-2016 yılının size neler getireceğini merak mı ediyorsunuz? -Merkür retrosunun hayatınız üzerindeki etkilerini öğrenmek mi istiyorsunuz? -Gezegenlerin hareketleri ve bunların sizi nasıl etkilediğiyle ilgili sorularınız mı var? -Astrolog Vedat Delek tarafından hazırlanan bu kitap, bu ve benzeri birçok sorunuza cevap olacak! -Uzun çalışmalar sonucunda hazırlanan bu kitap sayesinde;Her ayın özel gezegen konumları, -Gezegenlerin burç değiştirme zamanları, -Merkür gerilemeleri, -Her ayın şanslı ve şanssız günleri, -2016 burç yorumları neler olacak gibi soruların cevaplarını kolaylıkla bulabileceksiniz. Gezegen ve ay hareketlerini takip ederek edindiğimiz bilgilerle küçük pürüzleri ortadan kaldıralım ve 2016'yı kendimiz için daha iyi bir yıl haline getirelim! Sayfa Sayısı: 192 Baskı Yılı: 2015 Dili: Türkçe..

16,00TL

Balık - Çıtır Çıtır Astroloji

Düş gezgini bir Balık mısınız, yoksa sevgiliniz kararsız, kırılgan bir Balık mı? Devamlı kucaklanmak isteyen bir Balık burcu çocuğunuz mu var, yoksa kararsız ve dalgın bir Balık burcu ebeveyniniz var ve çok erken yaşlarda hayatınızın kontrolünü elinize almak zorunda mı kaldınız? Balık burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz? Duygusal Balıklar için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler? Peki, romantik Balık burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı? Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji'de... Sayfa Sayısı: 96 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe..

7,00TL

Balık-Astroloji Atlası

Burcunuzu belirleyen gruplar,diğer burçlarla ilşkiler,ay,güneş sistemi,gezegenler... Sayfa Sayısı: 84 Baskı Yılı: 2004 Dili: Türkçe..

17,00TL

Başak - Çıtır Çıtır Astroloji

İnce eleyip sık dokuyan bir Başak mısınız, yoksa sevgiliniz çalıştıkça mutlu olan işkolik bir Başak mı? Mızmız ama tatlı bir Başak burcu çocuğunuz var ve aynı dili mi konuşmak istiyorsunuz, yoksa size aşırı düşkün bir Başak burcu ebeveyniniz var ve bazı zamanlar onları anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Başak burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz? Detaycı Başaklar için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler? Peki, nostaljiyi seven Başak burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı? Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji'de... Sayfa Sayısı: 96 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe..

7,00TL

Başak-Astroloji Atlası

Burcunuzu belirleyen gruplar,diğer burçlarla ilşkiler,ay,güneş sistemi,gezegenler... Sayfa Sayısı: 84 Baskı Yılı: 2007 Dili: Türkçe..

17,00TL

Ben Demiştim (Nostradamus)

Bu kitapta tüm zamanların en tanınmış kişiliklerinden birisinin Büyük Nostradamus'un yaşamını ve kehanetlerini bulacaksınız. Bu konuda yazılmış binden fazla kitabın arasında bu kitap, yazılmış en gelişmiş çalışmaların başında sayılabilir ve ilk kez bir Türk tarafından yazılmıştır… Kehanetler doğru mu? Nostradamus geleceği görmüş müydü? 450 yıl kadar evvel yazılan bir kitapta, bir kralın gözü delinerek öleceğinden, kimlerin kral veya kraliçe olacağında ve 1666 tarihi verilerek Londra'nın yanacağından söz ediliyorsa, kehanetlerde "Hister" adı geçiyorsa ve bunlar gerçekleşmişse oturup düşünmek gerekir... O zaman ortada bilinmeyen, gizemli bir olay vardır, bu kitapta bu da araştırıldı… Nostradamus, "… eğer bunlar yarın olsaydı beni çok etkilerdi ama bunlar çok uzakta o yüzden endişelenemiyorum, yaklaşık 400 yıl sonrasından söz ediyorum… Kehanetlerim muhakkak her nesil tarafından okunmalı… Onlara nesiller boyu çözmek için uğraşacakları bir bulmaca bırakıyorum, her çağda bulmacanın bir par..

55,56TL

Boğa - Astroloji Atlası

Burcunuzu belirleyen gruplar,diğer burçlarla ilşkiler,ay,güneş sistemi,gezegenler... Sayfa Sayısı: 83 Baskı Yılı: 2007 Dili: Türkçe..

17,00TL

Boğa - Çıtır Çıtır Astroloji

Her şeye "benim" diyen bir Boğa mısınız, yoksa sevgiliniz inatçı bir Boğa mı? İnatçı bir boğa burcu çocuğunuz var ve aynı dili mi konuşmak istiyorsunuz yoksa Boğa burcu ebeveyniniz var ve bazı zamanlar onları anlamakta güçlük mü çekiyorsunuz? Boğa burcu kadını veya erkeği nelerden hoşlanır, özellikleri nelerdir? Yoksa, ne tür hediyeler alarak onları mutlu edeceğinizi bilmiyor musunuz? Şıklığı ve rahatlığı seven Boğalar için moda, alışveriş ve dekorasyon seçenekleri neler? Peki, gelenekselci Boğa burcu kadınının gelinliği nasıl olmalı? Bunlar ve daha fazlası Çıtır Çıtır Astroloji'de... Sayfa Sayısı: 96 Baskı Yılı: 2014 Dili: Türkçe..

7,00TL

Burçlar

Elinizdeki kitap, burç gruplarını ve bu gruplara ait burçları tek tek ele alıyor; değişkenliklerini ve bu değişkenlikten etkilenme düzeylerini, birbirleriyle olan ilintilerini ayrıntılarıyla inceliyor. Sayfa Sayısı: 280 Baskı Yılı: 2009 Dili: Türkçe..

22,22TL

Burçlar

Astroloji, dünyanın en eski bilimi sayılmaktadır. Çağları aşarak zamanımıza ulaşmış ve bugün cazip bir endüstri haline gelmiştir. Günlük yaşamdaki yeri her gün biraz daha güçlenmektedir. Bilhassa gençlerin çoğu, sabah gazetelerini ellerine aldıklarında ilk önce yıldız fallarını okuyorlar. Haftalık ve aylık mecmualarda, hatta ciddi haber dergilerinde dahi "yıldız falları"na azımsanmayacak bölümler ayrılmış, hatta sadece bu konuyla ilgili aylık dergiler yayınlanmaya başlamıştır. Astroloji, yaşamın bir parçası ve günümüzde moda olmuş. Fakat acaba her ilgilenen, Astroloji'nin ne olduğunu biliyor mu? Hiç şüphesiz ki hayatımızın en büyük sorunu, anlayış. Zodyak-Hayvanlar kuşağını tanımamızın insanları anlamamızda yardımcı olacağı söyleniyor; ancak bu tama mıyla doğru mu? Görülmüştür ki âlem-i sagîr ve âlem-i kebîr'i (zamanımızdaki ifadesi ile mikro kosmos-makro kosmosu) bilmeden Astroloji'yi anlamak mümkün değildir. Bundan dolayı meseleye "Hayat ve Kâinat Gerçeği"nden başlayarak girildi, oku..

20,00TL

Burçlar Kuşağından - Balık

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız. Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini;İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun te..

2,69TL

Burçlar Kuşağından - Boğa

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız, Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini;İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun te..

2,69TL

Burçlar Kuşağından - Koç

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız, Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini;İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun t..

2,69TL

Burçlar Kuşağından - Kova

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız, Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini;İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun t..

2,69TL

Burçlar Kuşağından - Oğlak

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız. Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini;İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun te..

2,69TL

Burçlar Kuşağından - Terazi

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız, Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini;İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun t..

2,69TL

Burçlar Kuşağından - Yay

Yaratılıştan gelen özelliklerini biliyorsanız, Yay insanı patavatsızca sözler söylediği zaman gülüp geçilmesi gerektiğini; Koç insanının yüzü kırmızıya boyandığında kavgaya sebep olmamak için hızla yanından uzaklaşılacağını; Yengecin yanında yakınlarına, özellikle de annesine hakaret edilmeyeceğini; Boğanın hızlı hareket etmesinin veya borç verdiyseniz iade etmesinin beklenmeyeceğini; Balıktan mantık kurallarına uygun davranmasının beklenmeyeceğini; İkizlerin aynı fikri sürekli savunmasının beklenmeyeceğini; Ve diğer 12 burcun insanına dair temel karakter özelliklerini bilirseniz tüm bu davranışlar sizi o kadar da etkilemez aslında. İnsanlar kendilerinin ve iletişimde oldukları kişilerin burçlarının olumlu ve olumsuz yönlerini, karakter özelliklerini, bildiklerinde daha az iletişim kazası yapar, sosyal hayatta insan ilişkilerinde daha başarılı ve verimli sonuçlar alırlar. Her bir burca göre hazırlanmış 12 kitaplık bu cep boy serisindeki kendi burcunuzu ve çevrenizdekilerin burcunun t..

2,69TL

Burçlar ve Esmalar

Her intan, anne karnındaki 120. günü itibariyle gezegenlerden gelen şuaları (kozmik ışınlar) almaya başlar. İnsanın fiziksel ve zihinsel yapısı bu aşamada şuaların etkisiyle, anne karnındayken şekillenir. Doğumu esnasında da planetlerin onu gökyüzündeki konumuyla karşılamasıyla-birlikte programlama işlemi tamamlanır. Anne karnında başlayan programlama, planetlerin doğum anındaki etkisiyle aktive olarak kişiliği açığa çıkarır. Böylece doğum anında hangi planetlerin etkisi üzerimizde daha yüksekse onların özelliklerini taşımaya başlarız. Planetler gökyüzündeki hareketlerini sürdürürken bizlere yaşam sınavlarımızı ve şanslarımızı getirmeye devam eder. Peki bu nasıl gerçekleşir? Planetlerden gelen şualar zihnimize akarak, hipofiz bezimizin dekoder olma görevi sayesinde, beynimizde belirli duygu kimyasalları oluşturur. Bu duygu kimyasalları da düşüncelere dönüşür. Oluşan duygu içerikli düşünceler, 'zihnimizden evrene yayın yapar ve bizler de inandığımız düşüncelerimizi yaşamlarımızı inşa..

21,30TL