GEZİ REHBERLERİ

Göster:
Sırala:

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ ALMANYA

İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - Berlin - Brandenburg - Saksonya-Anhalt - Saksonya - Thüringen - Münih - Bavyera - Baden-Württemberg - Rheinland-Pfalz ve Saarland - Hessen - Kuzey Ren-Vestfalya - Aşağı Saksonya, Hamburg ve Bremen - Schleswig-Holstein - Mecklenburg-Ön Pomeranya NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Nerede Yenir? - Almanya'da Alışveriş - Açık Hava Etkinlikleri ve Temalı Tatiller NOT DEFTERİ - Genel Dizin - Teşekkür ..

95,00TL Vergiler Hariç: 95,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ AMSTERDAM

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Oude Zijde - Nieuwe Zijde - Batı Kanal Çemberi - Orta Kanal Çemberi - Doğu Kanal Çemberi - Müzeler Semti - Plantage NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Kafe ve Barlar - Mağazalar ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Dizin ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ BARSELONA VE KATALONYA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Eski Şehir - Eixample - Montjuïc - Şehir Dışı - Katalonya NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Kafe ve Barlar - Barselona’da Alışveriş - Barselona’da Eğlence Hayatı - Spor ve Doğa Etkinlikleri NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Sokak Planı - Dizin ve Mini Sözlük ..

60,00TL Vergiler Hariç: 60,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ BERLİN

İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - UNTER DEN LINDEN CİVARI - MÜZELER ADASI - MERKEZİN DOĞUSU - MERKEZİN KUZEYİ - TIERGARTEN - KREUZBERG - KURFÜRSTENDAMM CİVARI - SCHLOSS CHARLOTTENBURG CİVARI NE-NEREDE-NASIL? - NEREDE KALINIR? - RESTORANLAR, KAFELER VE BARLAR - BERLİN'DE ALIŞVERİŞ - BERLİN'DE EĞLENCE HAYATI - ÇOCUKLAR İÇİN NOT DEFTERİ - PRATİK BİLGİLER - ULAŞIM BİLGİLERİ - GENEL DİZİN ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ BUDAPEŞTE

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Kale Bölgesi - Gellért Tepesi ve Tabán - Kalenin Kuzeyi - Parlametno Civarı - Peşte Merkez - Városliget Civarı NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Kafe ve Barlar - Mağaza ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Dizin ve Mini Sözlük ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ FLORANSA VE TOSCANA

İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - Floransa - Batı Toscana - Kuzey Toscana - Doğu Toscana - Orta Toscana - Güney Toscana NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Kafe ve Barlar - Mağazalar ve Pazar Yerleri NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Seyahat Bilgileri - Dizin   ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ FLORİDA

İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - Miami - Gold ve Treasure Kıyıları - Orlando ve Space Kıyısı - Kuzeydoğu - Panhandle - Körfez Kıyısı - Everglades ve Keys NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Nerede Yenilir? - Florida’da Alışveriş - Florida’da Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ FRANSA

  İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Paris ve İle de France - Le Nord ve Picardy - Champagne - Alsace ve Lorraine - Normandiya - Bretanya - Loire Vadisi - Burgonya ve Franche-Comte - Massif Central - Rhone Vadisi ve Fransız Alpleri - Poitou ve Aquitaine - Perigord, Quercy ve Gaskonya - Pireneler - Languedoc-Roussillon - Provence ve Cote D’Azur - Korsika NE-NEREDE-NASIL? - Nerede kalınır? - Ne Yenir? NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Gerekli Bilgiler ..

95,00TL Vergiler Hariç: 95,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ İSPANYA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Galicia - Asturias ve Cantabria - Bask Ülkesi, Navarra ve La Rioja - Barselona - Katalonya - Aragon - Valencia ve Murcia - Madrid - Kastilya Y Leon - Kastilya-La Mancha - Extremadura - Sevilla - Andalucia - Balear Adaları - Kanarya Adaları NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoranlar ve Barlar NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Gerekli Bilgiler ..

95,00TL Vergiler Hariç: 95,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ İSTANBUL

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Sarayburnu - Sultanahmet - Kapalıçarşı - Beyoğlu NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Kafe ve Barlar - İstanbul’da Alışveri - İstanbul’da Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım - Dizin ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ İTALYA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Venedik - Veneto ve Friuli - Trentino-Alto Adige - Lombardiya - Valle D’Aosta ve Piemonte - Liguria - Emilia-Romagna - Floransa - Toscana - Umbria - Marche - Roma - Lazio - Napoli ve Campania - Abruzzo, Molise ve Puglia - Basilicata ve Calabria - Sicilya - Sardinya NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Nerede Yenir? NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Gerekli Bilgiler ..

95,00TL Vergiler Hariç: 95,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ LONDRA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Whitehall ve Westminster - Piccadilly ve St James’s - Soho ve Trafalgar Square - Covent Garden ve Strand - Bloomsbury ve Fitzrovia - Holborn ve Inns ve of Court - City - Smithfield ve Spitalfields - Southwark ve Bankside - South Bank - Chelsea - South Kensington ve Knightsbridge - Kensington ve Holland Park - Regents Park ve Marylebone - Hampstead - Greenwich ve Blackheath NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoranlar ve Publar - Mağaza ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı - Çocukların Londrası NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Londra'ya Geliş - Şehiriçi Ulaşımı ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ MADRİD

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Eski Madrid - Bourbon Madrid - La Castellana Çevresi - Şehir Dışı - Madrid’in Ötesi NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Kafe ve Barlar - Madrid’de Alışveriş - Madrid’de Eğlence Hayatı - Spor ve Doğa Etkinlikleri NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Dizin ve Mini Sözlük ..

60,00TL Vergiler Hariç: 60,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ MISIR

  İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - Kahire - Kahire Çevresi - Nil Vadisi - Sina ve Kızıldeniz Kıyısı - Delta ve Kuzey Kıyısı - Batı Çölü NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Nerede Yemek Yenir? - Mısır'da Alışveriş - Mısır'da Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Genel Dizin ve Mini Sözlük ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ MOSKOVA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Kremlin - Arbatskaya - Tverskaya - Kızıl Meydan ve Kitay Gorod - Zamoskvoreçe - Şehir Dışı - Moskova’dan Öteye NE-NEREDE-NASIL? - Restoran, Café ve Barlar - Mağazalar ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Şehiriçi Ulaşımı - Dizin ve Mini Sözlük   ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ NEW YORK

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Lower Manhattan - Seaport ve Civic Center - Lower East Side - Soho ve Tribeca - Greenwich Village - East Village - Gramercy ve Flatiron District - Chelsea ve Garment District - Theater District - Lower Midtown - Upper Midtown - Upper East Side - Central Park - Upper West Side - Morningside Heights ve Harlem NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran ve Barlar - Alışveriş - Eğlence Hayatı - Çocukların New Yorku NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - New York'a Geliş - Şehirçi Ulaşımı ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ PARİS

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Ile De La Cite ve Ile St-Louis - Marais - Beabourg ve Les Halles - Quartier Tuileries - St-Germain-Des-Pres - Quartier Latin - Quartier Jardin Des Plantes - Quartier Luxembourg - Montparnasse - Invalides ve Eyfel Kulesi - Quartier Chaillot - Champs-Elysees - Quartier Opera - Montmarte NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran,Cafe ve Barlar - Mağazalar ve Pazar Yerleri NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Paris'e Geliş - Şehiriçi Ulaşımı ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ PETERSBURG

İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - Vasilyevski Adası - Petrogradskaya - Saray Yakası - Gostini Dvor - Sennaya Ploşçad - Kent Merkezinin Dışı - Petersburg'dan Öteye NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoranlar ve Kafeler - Mağazalar ve Pazaryerleri - Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Genel Dizin ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ PRAG

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Eski Şehir - Yahudi Mahallesi - Prag Kalesi ve Hradčany - Küçük Mahalle - Yeni Şehir NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoranlar, Kafe ve Pub’lar - Mağazalar ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Dizin ve Sözlükçe ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ ROMA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Capitol - Forum - Palatine - Piazza Della Rotonda - Piazza Navona - Piazza di Spagna - Campo De’ Fiori - Quirinal - Esquiline - Lateran - Caracalla - Aventine - Trastevere - Janiculum - Vatikan - Via Veneto NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran ve Cafeler - Mağazalar ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı - Çocukların Roması NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Roma'ya Geliş - Şehiriçi Ulaşımı ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ TÜRKİYE

İÇİNDEKİLER Rehberin Kullanımı İşte Türkiye - Türkiye Nerededir? - Genel Hatlarıyla Türkiye - Yıl Boyunca Türkiye - Türkiye'nin Tarihi Bölge Bölge İstanbul - İlk Bakışta İstanbul - Sarayburnu - Sultanahmet - Kapalıçarşı Çevresi - Beyoğlu - Kent Merkezinin Ötesi - İstanbul Sokak Planı Bölge Bölge Türkiye - İlk Bakışta Türkiye - Trakya ve Marmara Denizi - Ege - Akdeniz - Ankara ve Batı Anadolu - Karadeniz - Kappadokia ve Orta Anadolu - Doğu Anadolu Ne-Nerede-Nasıl? - Nerede Kalınır? - Nerede Yemek Yenir? - Türkiye'de Alışveriş - Türkiye'de Eğlence Hayatı - Açık Hava Etkinlikleri Not Defteri - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Genel Dizin ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ VENEDİK VE VENETO

GİDEBİLECEĞİNİZ HER YERDE GÖREBİLECEĞİNİZ HER ŞEY! Kentin Tanıtımı: Kitabın İşte Venedik ve Veneto ile Venedik ve Veneto’nun Tarihi gibi giriş bölümleri Venedik kentini ve Veneto bölgesini tarihi ve coğrafi bir çerçeveye oturtarak ziyaretçilerine tanıtmayı amaçlıyor. Venedik ve Veneto’yu Keşfediyoruz bölümünde sizin için hazırladığımız rotaları da izleyebilirsiniz. Yıl Boyunca Venedik ve Veneto bölümünde listelenen etkinlikler ise ziyaretinize renk katmayı amaçlıyor… Mutlaka Görün: Ayrıntılı bölge tanıtımlarına ek olarak Büyük Kanal Boyunca sayfalarıyla Venedik’i yakından tanıyoruz. Her bölge, ziyaretçilerin kaçırmaması gereken pek çok müze, galeri, kilise, mağaza ve restoranla tanıtılıyor. Dilerseniz, Garda Gölü ve Dolomitler gibi görülmeye değ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ VİYANA

İçindekiler BÖLGE RENK KODLARI - Stephansdom Semti - Hofburg Semti - Schottenring ve Alsergrund - Townhall ve Müzeler Semti - Opera ve Naschmarkt - Belvedere Semti NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Restoran, Cafe ve Barlar - Mağazalar ve Pazar Yerleri - Eğlence Hayatı NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Viyana'ya Geliş - Şehirçi Ulaşımı - Sokak Planı - Pratik Bilgiler - Seyahat Bilgileri - Dizin ve Sözlükçe ..

70,00TL Vergiler Hariç: 70,00TL

GÖRSEL GEZİ REHBERLERİ YUNANİSTAN - ATİNA VE ANAKARA

 İÇİNDEKİLER BÖLGE RENK KODLARI - Atina - Atina Civarı - Peloponnesos - Orta ve Batı Yunanistan - Kuzey Yunanistan NE-NEREDE-NASIL? - Nerede Kalınır? - Nerede Yenir? - Yunanistan'da Alışveriş - Özel Amaçlı Tatiller ve Açık Hava Etkinlikleri NOT DEFTERİ - Pratik Bilgiler - Ulaşım Bilgileri - Genel Dizin ..

80,00TL Vergiler Hariç: 80,00TL

ON ADIMDA AMSTERDAM

  İçindekiler AMSTERDAM'IN YILDIZLARI Kanallar ve Suyolları Rijksmuseum Van Gogh Museum Museum Amstelkring Begijnhof Amsterdams Historisch Museum Oude Kerk Museum Van Loon Anne Frank Huis Dam Meydanı Kentin Tarihinden Sayfalar Müzeler Kiliseler Tarihi Yapılar Hollandalı Sanatçılar Yahudi Yaşantısını Anlatan Mekanlar Kafeler Barlar Kulüpler Sahne Sanatları Mekanları Mutfağın Yıldızları Restoranlar Mağazalar ve Pazarlar Yürüyüşler ve Bisiklet Gezileri Huzurlu ve Sessiz Yerler Çocuklar İçin Festivaller ve Etkinlikler Günübirlik Geziler BÖLGE BÖLGE Oude Zijde Nieuwe Zijde Batı Kanal Çemberi Orta Kanal Çemberi Doğu Kanal Çemberi Museumqwartier Plantage Merkezin Ötesi GEREKLİ BİLGİLER Pratik Bilgile..

32,20TL Vergiler Hariç: 32,20TL

ON ADIMDA BARSELONA

- Kaçırılmayacak müzeler ve galeriler  - Her bölgenin en iyi restoranları  - Etkileyici Modernista yapılar  - Zevkli yürüyüş rotaları  - Her bütçeye uygun oteller  - Çocuklar için en eğlenceli yerler  - En iyi mağazalar ve pazarlar  - Cıvıl cıvıl barlar ve kafeler  - En iyi müzik ve dans mekanları  - Ziyaretçilerin ilgisini çekecek ipuçları ..

32,00TL Vergiler Hariç: 32,00TL

ON ADIMDA BRÜKSEL VE ÇEVRESİ

Brüksel, Brugge, Anvers ve Gent gezinizi en iyi şekilde planlayın: Parlak fikirler, keyifli ipuçları ve kullanışlı tavsiyelerle dolu bu rehber Belçika’nın dört kentinin en iyilerini ayağınıza getiriyor… Kentlerin yıldızları, müzelerden, kanallara, en iyi mağaza ve dükkânlardan, restoranlara ve kafelere kadar elinizin altında • Belçika’nın dört kentinde kaybolmadan dolaşabilmeniz için cep haritası • Tarihi kent merkezlerini ve görülmeye değer yerleri tanıtan yürüyüş önerileri • Kentlerin günlük hayatına dair ayrıntılara odaklanan güzel fotoğraflar • Brüksel, Brugge, Anvers ve Gent’i gezerken ihtiyaç duyabileceğiniz ipuçları, ulaşım bilgileri, pratik tavsiyeler… ..

32,20TL Vergiler Hariç: 32,20TL