MÜZİK

Göster:
Sırala:

Antik ÇağlardanGünümüze: Müziğin Öyküsü - Maria Lord - John Snelson

Müzik, hayatımızın temel bileşenlerinden biri. Çoğumuz için gündelik yaşamın olmazsa olmazı. Kulağımızdan, çevremizden eksik olmayan bu sanatın tarihini etraflıca öğrenmek istemez misiniz? Klasik müziğin doğuşunu; müzikallerin, operanın ortaya çıkışını; Beethoven’den Johnny Cash’e, tarih boyunca müzisyenlerin bıraktığı izleri adım adım, yetkin yazarların kaleminden okumak istemez misiniz?  Maria Lord ve John Snelson hem müzisyenlerin, hem konservatuvar öğrencilerinin hem de müziği hayatından eksik etmeyenlerin başucundan ayırmayacağı bir kitapla en usta müzisyenlerin notalarında dolaştırıyor okuru.   (Tanıtım Bülteninden)     ..

55,00TL Vergiler Hariç: 55,00TL

Piyano 1. Bölüm Teori Çalışma Kitabı

Dili: Türkçe  Sayfa Sayısı:96 Ebat: 23 x 30 cm Özellik: Ciltsiz, 1. Hamur   Piyano 1. Bölüm Teori Çalışma Kitabı - Elena Yıkılmaz - Porte Müzik Eğitim Piyano 1. Bölüm kitabımın yardımcı kitabı olarak hazırlamış olduğum piyano 1 teori çalışma kitabında temel müzik teorisi konularını ve bunlara uygun alıştırmalarıda daha geniş olarak bulabilirsiniz. Piyan 1. Bölüm kitabımdan ayrı olarak teori için ayrı bir kitaba ihtiyaç duymamızın bir sebebi var . nasıl ki bir dili öğrenirken gramerini öğrenmek önemli ise aynı şekilde evrensel bir dil olan müziğe de gramerini yani teorisini öğrenmek önemlidir. Kitabın son bölümünde solfej çalışmaları yer almaktadır.   ..

50,00TL Vergiler Hariç: 50,00TL

Piyano 2

Dili: Türkçe  Sayfa Sayısı:129 Ebat: 23 x 30 cm Özellik: Ciltsiz, 1. Hamur   Piyano 2 - Elena Yıkılmaz - Porte Müzik Eğitim Yayınları Başlangıç seviyesinde kullanılan piyano 1. Bölüm serisindeki 3 kitaptan sonra bu kitap çok iyi bir devam kitabı olmuş piyano tekniği ve müzik teorisi bu kitapta daha geniş anlatılıyor . piyano 1 kitaplarını çalışan öğrenciler piyano 2 kitabından çok faydalanacaktır. ..

65,00TL Vergiler Hariç: 65,00TL